WYKRYWANIE PASOŻYTÓW / DIAGNOSTYKA VEGA-TEST

VEGA TEST jest najlepszym sposobem wykrycia pasożytów zamieszkujących nasz organizm z 96% skutecznością wykrywamy nim: wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, obleńce, tasiemce, glisty, przywry, pierwotniaki, metale ciężkie, toksyny polekowe i poszczepienne oraz wszelkie robactwo bytujące w naszym organizmie, które ma decydujący wpływ na jego funkcjonowanie. To elektroapunkturowa diagnostyka techniką Wegetatywno Rezonansowego Testu Vega. Wykonujemy ją  przy wykorzystaniu od 1 do 3 punktów akupunkturowych znajdujących się na paliczkach. Zastosowanie specjalnych preparatów (markerów) znajdujących się w selektorze pozwala określić i wykryć szczegółowo każdego pasożyta. W selektorze posiadamy  około 350 pasożytów i patogenów które wykrywamy, do tego dochodzą jeszcze metale ciężkie, substancje i związki chemiczne, polekowe i poszczepienne. Przez jeden biologicznie aktywny punkt, za pomocą aktywnej elektrody, wprowadzamy do organizmu określone wibracje, czekając na ich rezonans, bowiem każda forma życia posiada swój własny, niepowtarzalny zakres częstotliwości. 
Metoda jest nieinwazyjna, bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Badanie trwa w zależności od zastosowanych metod pomiaru do 30min. 

 

Wykonaj test na pasożyty już dziś !!!  Oczyść swój organizm !!!

 

Diagnostyka metodą VEGA TEST ma wysoką skuteczność w ustalaniu przyczyn takich dolegliwości jak: 

 

alergie, egzemy skórne, wysypki, zespół przewlekłego zmęczenia, nerwice, stany depresyjne, brak koncentracji, nerwowość, kłopoty z pamięcią, zaburzenia koordynacji, bóle migrenowe, bóle stawowe i kostne, bóle o niezidentyfikowanej etiologii, nadwaga i niedowaga, zaburzenia układu trawiennego, zaburzenia funkcjonowania gruczołów dokrewnych ( tarczyca, grasica, trzustka, nadnercza, prostata, jajniki, przysadka ), przewlekłe infekcje dróg oddechowych ( kaszel, nawracające stany zapalne, wydzieliny śluzowate ), przewlekłe problemy ginekologiczne, zaburzenia w układzie moczowo-płciowym u mężczyzn i kobiet

 

Przygotowanie do testu


Na 3 dni wcześniej niewskazane jest picie alkoholu i palenie papierosów. 
Jeśli to możliwe odstawiamy leki i środki przeciwbólowe na 24h przed testem, chyba, że są niezbędne. 
Na 3 godziny przed wizytą nie pijemy kawy ani herbaty. 
Najlepiej jest ubrać się w naturalne, bawełniane ubranie, bez sztucznych tkanin. 
Do badania wyłączamy telefon komórkowy oraz zdejmujemy wszelką biżuterię z całego ciała. 


 

Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca. 


Test Wegetatywno-Rezonansowy WRT lub VEGA  TEST został opracowany w Niemczech przez lekarza H.Schimmelaw 1978 roku. Jest on oparty na metodach diagnostyki elektroakupunkturowej wg R.Volla ( EAV) i czynnościowej diagnostyki bioelektronowej W. Schmidta i H. Pflauma. Wdrażaniem metody Vegatest do praktyki klinicznej od 1978 roku zajmuje się z firma «VEGA (Niemcy)» , która opracowała pierwsze aparaty nazwane «VEGA-TEST», umożliwiające pomiar BAP tą metodą. Ponad 15-letnie badania doktora Schimmela i jego zwolenników zmieniły tę metodę w nadzwyczaj skuteczny sposób diagnozowania. Podobnie jak przy metodzie Volla wykorzystuje się punkty akupunktorowe oraz tzw. vollowskie, odkryte przez Volla. Jednak z wykorzystaniem odpowiednich markerów badanie przebiega na jednym lub kilku punktach, jest to najlepszy sposób diagnozy.

 

URZĄDZENIE AM Scan EVBS to najbardziej rozbudowany model do diagnozowania stanu zdrowia. Służy do testowania obciążeń organizmu oraz stanu energetycznego ciała człowieka metodami, DR. VOLL'A i VEGA TEST, EXPRES TEST oraz BRT. Diagnostyka metodą VEGA TEST ma wysoką skuteczność w ustalaniu przyczyn chorób i dolegliwości.


APARATEM AMscan MOŻEMY TAKŻE WYKONAĆ:

 

EXPRESS TEST

 

Na określonych obszarach skóry czoła, dłoni i stóp, mocowane jest sześć elektrod i za ich pomocą aparat rejestruje przewodność elektryczną prądu stałego o niskiej intensywności. 
Parametry wykresów podczas przeprowadzania pomiarów, porównywane są ze wzorcowymi wykresami, które opracowywane są indywidualnie dla osoby testowanej z uwzględnieniem szczegółowych jego regulacji wegetatywnej. Pomiar wskazuje wynik w jednostkach umownych. 
 
Moduł Express Test w przeciągu kilku minut przeprowadza test stanu energetycznego organizmu oraz ocenia energetykę:
 
układu pokarmowego
układu oddechowego
układu moczowo-płciowego
układu sercowo-naczyniowego
układu endokrynnego układu immunologicznego
układu oporowo-ruchowego
organów głowy
stan aury
stan czakr

 

BRT 

 

Wbudowany w urządzenie AM Scan Ekspress moduł "BRT" przeznaczony jest do przeprowadzania aktywnego biorezonansu, który opiera się na generowaniu lekkich wahań elektromagnetycznych w szerokim zakresie częstotliwości, w celu przeprowadzenia pasywnego (endogennego) biorezonansu oraz indukcyjnego z 87 programami. Podczas takiego seansu używa się częstotliwości widma ludzkich fal mózgowych: alfa - rytm, beta - rytm, teta - rytm i delta - rytm. Seans związany jest z elektromagnetycznymi drganiami w zakresie od 10 do 500 000 Hz. 
Od klienta moduł "pobiera" z powierzchni jego skóry za pomocą elektrod, informację energetyczną, specjalnie przetwarza i oddaje przetworzoną z powrotem do organizmu. Klient podczas takiego seansu i aparatura, tworzą zamknięty obwód adaptacyjnej regulacji, który pozwala organizmowi na wykorzystanie jego własnych możliwości powrotu do fizjologicznej homeostazy. 

Urządzenie pracuje w połączeniu ze stacją komputerową która pokazuje wyniki badania na ekranie. 
Osoba obsługująca została przeszkolona przez producenta i posiada certyfikat szkolenia. 
 
TESTOWANIE W TRYBIE R. VOLL’A
 
Tryb testowy metodą R. Voll’a (EAV)/ Vega test pozwala na:
-Pomiar biologicznie aktywnych stref
-Pomiar biologicznie aktywnych punktów
-Zobrazowanie na monitorze pomiarów w formie wykresów i diagramów
-Analizę i porównanie wyników przeprowadzonych testów
SELEKTOR To elektroniczna baza danych zawierająca ponad 40000 markerów do testowania. Pracuje w połączeniu z metodą Volla lub Vega test.
Dzięki temu w gabinecie  wykonujemy diagnostykę na obciążenia pasożytami, grzybami, bakteriami, wirusami oraz obciążenia geopatyczne, radioaktywne, elektromagnetyczne, metalami ciężkimi.