USUWANIE PASOŻYTÓW / PLAZMOTERAPIA RIFE » PYTANIA

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy Plazmoterapia jest bezpieczna?


Oczywiście że tak! Fale naładowane cząsteczkami o różnych częstotliwościach kierowane są bezpośrednio na komórki patogenne i absolutnie nie zagrażają naszemu zdrowiu. Zabieg poprzedza test na pasożyty na podstawie którego tworzymy program indywidualny dla każdego.

 

Czy przy oczyszczaniu muszę brać leki?


Nie! Przeprowadzamy naturalne oczyszczanie organizmu! Bez leków! Doradzamy przy suplementacji i diecie które przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu, co jest niezbędne w procesie oczyszczania.

 

Jak długo trwają zabiegi Plazmoterapii?


Wszystko zależne jest od wielu czynników, wieku, odporności, diety a przede wszystkim schorzeń i zatoksycznienia organizmu.
W dalszym procesie bardzo istotna jest dieta, gdyż poprzez nieprawidłowe odżywianie możemy utrudniać a nawet całkowicie zaprzepaścić efekty terapii.

 

Czy zabiegi są refundowane przez NFZ?


Niestety nie! Mimo tego, że wegetatywno-rezonansowy test na pasożyty i plazmoterapia są bardzo skuteczny i coraz bardziej popularny na całym świecie i w Polsce jeszcze nie udało sie nam tego osiągnąć.

 

Czy Vega-test jest w stanie wykryć borelioze?

 

Nasze badanie polega na sprawdzeniu ponad 350 patogenów, w tym obleńce, przywry, tasiemce, grzyby, metale, wirusy i bakterie.Borelioza jest wywoływana przez krętki borelii, które są bakteriami, więc jesteśmy w stanie stwierdzić zakażenie borelią.