SENSITIV IMAGO » PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

 

Obecnie na rynku dostępne są różne komputerowe urządzenia diagnostyczne. Poniżej podajemy kilka powodów, dzięki którym można uznać, że Sensitiv Imago stanie się Państwa najlepszym medycznym konsultantem:

z urządzeń Sensitiv Imago można korzystać w sposób całkowicie bezpieczny i legalny – urządzenia są certyfikowane wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa 2 urządzeń medycznych (Annex II of the Directive 93/42/EEC, Full Quality Assurance System – medical device Class 2).
Znakomita większość konkurencyjnych urzadzeń posiada co najwyżej certyfikaty klasy pierwszej, co jest niewystarczające, wyklucza możliwość legalnego zastosowania komercyjnego
urządzenia Sensitiv Imago są wyposażone w opatentowane czujniki najnowszej generacji SBA (System of Bistabile Analyzers). Wszystkie inne
urządzenia konkurencyjne wykorzystują czujniki starszej generacji typu trigger. Wpływa to między innymi na dokładność pomiaru i przekłada się na wiarygodność otrzymanego wyniku.
urządzenia Sensitiv Imago zapewniają najwyższy poziom precyzji, wśród wszystkich urządzeń biorezonansowych obecnie dostępnych na rynku.
jedynie urządzenie Sensitiv Imago współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) – wszystkie inne urządzenia biorezonansowe pracują w oparciu o wirtualny profil pacjenta.
Sensitiv Imago jest sprzedawane i certyfikowane w większości krajów na Świecie, w pratycznie wszystkich krajach europejskich, w USA i Kanadzie oraz w wiekszości krajów azjatyckich.
oprogramowanie Lifestream jest bez przerwy aktualizowane i ulepszane w corocznych cyklach. Jego funkcje i możliwości wciąż się poszerzają, a potencjał programu praktycznie nie ma granic. Firma przeznacza setki tysięcy dolarów na prace badawcze związane z rozwojem i aktualizacją bazy danych oprogramowania.
wszystkie europejskie urządzenia Sensitiv Imago, są składane z części produkowanych w Niemczech i Korei Południowej (do połączeń poszczególnych modułów wykorzystywany jest preparat wykonany na bazie złota).
technologia biorezonansu Sensitiv Imago otrzymała Złoty Medal na targach Innowacji Technologicznej w Bułgarii, w 2009 roku.
program Life Streem Sensitiv Imago został wyposażony w najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń.
Sensitiv Imago stanowi bez wątpienia najlepszy i najbezpieczniejszy wybór na rynku diagnostycznych urządzeń medycznych wykorzystujących technologię biorezonansu.