SENSITIV IMAGO » LECZENIE SENSITIV IMAGO

LECZENIE SENSITIV IMAGO

 

Technologia biorezonansu Sensitiv Imago zapewnia następujące, holistyczne metody leczenia:

- Kompensacja Częstotliwości (terapia biorezonansowa)
- BRT (body restoration technique)
- Spektronosody (spersonalizowane leki bio-energetyczne)
Poniżej przedstawiamy opis poszczególnych technik leczenia za pomocą Sensitiv Imago

 

Kompensacja częstotliwości

Urządzenie do diagnostyki medycznej Sensitiv Imago wykorzystuje algorytmy biofizycznej kompensacji częstotliwości. Metoda ta została opracowana przez Dr F. Morrel’a i E. Rashe’a, odpowiednio – lekarza i inżyniera, w Niemczech, w roku 1977, a później uzyskała nazwę “leczenia za pomocą biorezonansu”.

Informatywny wpływ energii jest tym, co powoduje zmianę kondycji pacjenta w kierunku stanu doskonałego (informatywne wzorce miary zdrowego organizmu są zapisane w pamięci urządzenia). Stan poprawy kondycji pacjenta można śledzić podczas sesji na monitorze, w czasie rzeczywistym.

 

Jak to działa ?

Leki chemiczne w wielu przypadkach niwelują symptomy choroby, ale nie leczą jej przyczyny. Stosowanie leków bywa konieczne, ale tylko dzięki naturalnym mechanizmom możemy wyzdrowieć całkowicie. Ludzki organizm jest skomplikowanym, samoregulującym się systemem biologicznym, który tak jak wszystko w naturze, produkuje słabe wahania pola elektromagnetycznego. Wahania te regulują działanie wszystkich poziomów organizmu (subkomórkowe, komórkowe, organiczne i systemowe) i utrzymują go w prawidłowej kondycji.

Kiedy procesy samoregulacyjne w organizmie zostają zakłócone, zaczynają powstawać i ulegają spiętrzeniu „nieprawidłowe”, patologiczne wahania pola elektromagnetycznego, prowadzące do rozwoju wielu schorzeń. Obecnie, metoda kompensacji częstotliwości jest jedyną, całkowicie nową metodą leczenia i profilaktyki, bez wykorzystania leków.

Kompensacja częstotliwości jest metodą leczenia, która działa dzięki wykorzystaniu wahań własnego pola elektromagnetycznego pacjenta. U podstaw tej metody leżą trzy zasady:

Wykorzystanie osobistych wahań elektromagnetycznych pacjenta
Rozdzielenie wahań elektromagnetycznych pacjenta na fizjologiczne (zdrowe) i patologiczne (zaburzone)
Inwersja i wytłumienie wahań patologicznych. Odbudowanie i wzmocnienie wahań fizjologicznych.
Efekt leczniczy uzyskuje się poprzez stymulację mechanizmów obronnych organizmu, wydalenie toksyn i toksycznych produktów metabolicznych, dezaktywację zakażeń, regenerację tkanek i stymulację procesów odbudowujących w organizmie.

 

Zalecenia i stosowanie

Dzięki uniwersalnemu podejściu do leczenia różnych jednostek chorobowych, a także maksymalnej indywidualizacji procesów leczenia, kompensacja częstotliwości zalecana jest w różnych przypadkach chronicznych problemów skórnych, wyprysków, wrzodów, utraty włosów, problemów endokrynologicznych i hormonalnych, bólów migrenowych, osłabienia systemu immunologicznego, osteoporozy, artretyzmu, zmęczenia wywołanego problemami psychosomatycznymi i wielu innych jednostek.

Kompensacja częstotliwości ogranicza do minimum długość leczenia medykamentami, a w następnej kolejności umożliwia całkowite odstawienie leków chemicznych. Kompensacja częstotliwości stanowi połączenie nowoczesnych osiągnięć medycyny energetycznej, biofizyki i technologii komputerowych. Jest powszechnie stosowana w krajach takich, jak USA, Austria, Szwajcaria, Finlandia, czy Węgry.

 

BRT (Body Restoration Technique)

Biorezonans Sensitiv Imago pozwala przeprowadzić testy i holistyczne leczenie o różnych poziomach głębokości działania. Dopiero niedawno pojawiła się możliwość odnawiania funkcji komórek na bardzo głębokich poziomach ich funkcjonowania.

Stosowanie metody BRT jest możliwe bezpośrednio na ograniczonych, głównie zmienionych strukturach. Aby to osiągnąć, „korytarz” działania zostaje ograniczony do określonej strefy oreślonej przez terapeutę, a proces leczenia dokonuje się wyłącznie przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości odwróconej (przeciwnej), w stosunku do częstotliwości emitowanej przez pacjenta – pomiar i emisja fal odbywają się w czasie rzeczywistym dzięku unikalnm sensorom Sensitiv Imago. Dzięki temu można uniknąć uszkodzenia tkanek, a jest to bardzo istotne, przy leczeniu całego organizmu. Przy tej metodzie uzyskujemy leczenie i odbudowanie komórek organów na głębokim poziomie. Ciągłe monitorowanie procesu leczenia skutkuje uzyskaniem najbardziej efektywnych rezultatów. Wskaźniki są monitorowane pod kątem zmian po każdej sesji leczniczej, a także po zakończeniu procesu testowania i leczenia. Terapia BRT pozwala zminimalizować występowanie mikroflory w danym organie, usunąć stan zapalny i odbudować uszkodzone funkcje organiczne.

Leczenie przy wykorzystaniu kompensacji częstotliwości, przeprowadzane za pomocą urządzenia Sensitiv Imago, stanowi bardziej ogólny typ biorezonansu na przestrzeni całego organu, co stanowi uzupełnienie i dopełnienie terapii BRT i umożliwia wyleczenie wszystkich komórek w danym organie.

 

Spektronozody

Medyczne urządzenie diagnostyczne Sensitiv Imago, wykorzystuje oryginalną technikę zautomatyzowanej produkcji energii i przygotowywania informacji – (spektronosoda jest częstotliwością widmową, która definiuje każdy proces diagnostyczny). Są one wykorzystywane w celu przygotowania specjalnej energii i informacji, do zapisania na nośniku do daje efekt podobny do nozodowych leków homeopatycznych.

W efekcie stymulujemy układ immunologiczny i budzimy ukryte rezerwy odpornościowe organizmu. Wyjaśnia to szeroki zakres wpływu preparatów i brak efektów ubocznych oraz przeciwwskazań przy jednoczesnej aplikacji tradycyjnych środków leczniczych. Preparaty energetyczne i informacyjne – są uzyskiwane za pomocą opcji „transferu NIF” w Sensitiv Imago, wykorzystującego komorę biorezonansu, sprzężoną ze strukturą urządzeniowo-programową. Dzięki temu wpływ informacji i fal generowanych przez urządzenie (połączony wpływ światła, zwartego promienia laserowego i akustycznego sygnału elektrycznego) jest kierowany do medium umieszczonego w komorze rezonansu.