METODA ZENNI » OPINIE PACJENTÓW

Opinie pacjentów

 

Uważam żeby osiągnąć widoczne efekty należy być cierpliwym bo choroba wykluwała się przez jakiś czas i nie należy oczekiwać od nikogo, że ustąpi natychmiast. Jeśli podejmujemy decyzje na jakąkolwiek terapię nieinwazyjną to należy ją doprowadzić do końca. Każdy z nas jest inny, jesteśmy w różnym wieku, i w różnych stanach zaawansowania choroby. Należy dać sobie czas a ten czas jest po to aby organizm podjął działanie by uzyskać równowagę. Pamiętać należy jeszcze że ogromne znaczenie ma odżywianie i wspomaganie suplementacją. 

Pan Witold

– Dręczyły mnie uporczywe bóle kręgosłupa, stwierdzono wypukliny i zwyrodnienia, miałem również torbiel Bakera i problem z chodzeniem. Po elektrostymulacjach Metodą Zenni pomału, z każdym kolejnym zabiegiem powracałem do normalnego życia.

 

Pani Barbara

- Leczenie metodą dr Zenni rozpoczęłam w listopadzie 2013r.Stan TS: 14,700 ulU/ml i Anty-TPO: 297,00 U/ml. Już po siedmiu stymulacjach u p. Bernarda, moje wyniki znacznie się poprawiły. TSH spadlo do 3,340 ulU/ml, a przeciwciała TPO do 91,35 U/ml.Jednak fizyczną poprawę mojego stanu zdrowia poczułam już po pierwszej stymulacji: ustąpiło drżenie rąk palpitacja serca i rozdrażnienie. Dzisiaj już w ogóle nie odczuwam nieprawidłowej pracy tarczycy. W dalszym ciągu korzystam z zabiegów, aby całkowicie odzyskać zdrowie. Przyjmuję również suplementy.

 

Pan Janusz

– Cierpiałem na przerost prostaty, w nocy bardzo często wstawałem. jestem w tej chwili bardzo zadowolony gdyż przesypiam całą noc dzięki zabiegom.

 

Pan Stefan

– Cierpiałem na niedoczynność tarczycy. Miałem 4 guzki tarczycy, które powiększały się. Po 7 latach zmagania się z chorobą (mam 67 lat) poddałem się elektrostymulacjom. Po 5 stymulacjach USG wykazało, że guzki wyraźnie się zmniejszyły. TSH jest już w normie. Przy okazji po 3 elektrostymulacjach ustąpił także refluks i zgaga.
Układ krążenia poprawił się, a po następnych 4 stymulacjach ustąpiły skurcze nóg, które miałem każdej nocy.

 

Pani Bożena

- Rok temu miałam silne bóle żołądka, nie mogłam jeść i robiło mi się słabo. Cały czas czułam ciężar w żołądku. Po wykonaniu gastroskopii rozpoznano helicobakter i refluks żołądka.Zdecydowałam się na stymulację Metodą Zenni u p.Bernarda. Po 7 stymulacjach bóle ustąpiły. Stosuję również dietę i nie piję kawy. Do tego stosuję również suplementy, da się zauważyć korzystne zmiany w moim organizmie.

 

Pan Tomasz

– Chory na Hashimoto, tarczyca w stanie zapalnym od kilku lat leczona hormonami bez dobrych rezultatów. Po 4 zabiegach hormony są w normie, tarczyca pracuje normalnie, przeciwciała A-TPO również doszły do normy.

 

Pani Agnieszka

– Miałam wytrzeszcz oczu z powodu Graves-Basedowa, cierpiałam też na jaskrę i miałam w 90% uszkodzony nerw wzrokowy. Po elektrostymulacjach
Metodą Zenni wytrzeszcz oczu cofnął się, a także jak wykazały badania kontrolne nerw wzrokowy został odbudowany. Odczuwam znaczną poprawę w widzeniu, ustąpił ból i zaczerwienienie oczu.

 

Pan Ryszard

- Zaczne może tak, mam 64 lata i jak większość facetów nie wierzyłem w bajki o jakiś cudownych metodach uzdrawiania, śmiać mi się chciało już przy samej rozmowie, cierpiałem na rwe kulszową spłaszczenie krążków kręgosłupowych jakieś wypukliny, torbiele, ubytki i niewiadomo co jeszcze ciężko pracowałem całe życie i mój kręgosłup był jak sito, przez to drętwiały mi nogi, palce rąk ale najgorsze było wstawanie z łóżka. Moja żona Krycha uparła sie żebym z nią poszedł na stymulacje prądem, parsknąłem tylko śmiechem ale ona była uparta chodziła juz na zabiegi prądowe, dla świętego spokoju poszedłem i co? a widzicie jakież było moje zdziwienie bo (dałem sie oczywiście podłączyć) po pierwszym zabiegu, nie zapomnę tego, pierwszy raz po 12 latach męczarni z wstawaniem, wstałem z łożka bez boleści. Chodziłem na zabiegi raz w tygodniu, brałem suplementy i przez 3 miesiące rwa kulszowa ustąpila całkiem, drętwienia palców prawie nie czuję, wypukliny i te inne torbiele zniknęły lub częściowo sie wchłonęły co to jest mówiłem sobie i z całkowitego niedowiarka stałem sie pełnoprawnym pacjentem niesamowitej metody prądowej Zenni, chodzę sobie teraz raz na 3 tygodnie, nie biorę leków i jest coraz lepiej, nie bądźcie ignorantami takimi jakim ja byłem z pełną świadomością polecam tą metodę i gabinet w Kielcach, rewelka i dzięki za wszystko. Pozdrawiam Pana Bernarda i Panią Agnieszkę.

 

Pani Henryka

– Cierpiałam na refluks i niedowład w nogach. Po 4-tym zabiegu ustąpił refluks, a po 12-tej elektrostymulacji ustąpił niedowład w nogach.

 

Pan Michał

– Miałem zmiany reumatyczne objawiające się bólem łokci. Po 6-tym zabiegu ustąpiły bóle, ale nadal kontynuuję terapię.

 

Pani Agata

- Miałam 6 guzków na na tarczycy, 4-centymetrowy guz na wątrobie i torbiel na nerce. Po 12 zabiegach Metodą Zenni zrobiłam USG - wszystko zniknęło lekarz był zdziwiony wynikami.

 

Pan Mateusz

- Miałem całkowicie zdegenerowany kręgosłup, wypukliny, zwyrodnienia, torbielki, ubytki, traciłem czucie w palcach rąk i przewracałem sie na ulicy, ktoś by powiedział, że to normalne w moim wieku bo mam 74 lata, ale ja uważałem inaczej, poddałem sie stymulacji prądami, magnetoterapią,odpowiednią suplementacią i po 12 zabiegach mój stan diametralnie sie zmienił, mogę sam wychodzić z domu mam w końcu czucie w nogach, a czynności które kiedyś sprawiały mi ogromny ból wykonuje normalnie .Chcę gorąco podziękować panu Bernardowi i pani Agnieszce za okazaną życzliwość.

 

Pani Anna

- Żylaki, zakrzepowe zapalenie żył, cierpiałam, bo chodzenie sprawiało mi ogromny ból, miałam brak czucia w nogach. Po 10 zabiegach zrobiłam badania gdyż ból ustąpił. Okazało się, że światło żył się powiększyło, przestały tworzyć się zakrzepy, zastawki wróciły do prawidłowych funkcji.

 

Pani Halina  

- Do Gabinetu Medycy Fizykalnej przyjechałam z płaczem i nadzieją na pomoc, trzymając w ręku skierowanie od kardiologa do szpitala na operację w celu wszczepienia rozrusznika serca. Cały czas myśląc, że mam chore serce. Pan Bernard - po przeprowadzeniu ze mną długiego i dokładnego wywiadu na temat moich dolegliwości zapytał o badania tarczycy i USG (oczywioście takowych nikt mi nie zalecił). Odesłał mnie więc do endokrynologa i tu doktor stwierdził przerośnięte wole tarczycowe, które jak się okazało uciskało moje serce i stąd te dolegliwości. Dziękuję z całego serca Panu Bernardowi za uratowanie mnie od operacji na sercu i za to, że moje wole tarczycowe po stymulacjach w Jego gabinecie zmniejszyło się na tyle, że ja czuję się jak nowo narodzona.


Pani Malwina

- Po powikłaniach po szczepionce na grypę przez 2 lata leczono mnie antybiotykami. Skutkiem była niewydolność nerek. Po trzecim zabiegu nerki ruszyły i uniknęłam dializy. W ciągu 4 tyg. schudłam 4kg (zeszła woda)

Pan Maciej

- Chirurg stwierdził u mnie zapalenie żył, a po kilku dniach zakrzepicę. Znalazł skrzep, który stanowił zagrożenie mojego życia. Kolejne konsultacje potwierdziły diagnozę i poza lekami zalecono operację mającą na celu usunięcie całej żyły, a więc zlikwidoawanie żylaka i niebezpiecznego skrzepu, a tym samym zakrzepicy. Jednak w międzyczasie(czekając na zabieg) zacząłem korzystać z elektrostymulacji Metodą Zenni - najpierw z powodu Hashimoto.Przyniosły one wyraźną poprawę stanu zdrowia.Wyniki TSH unormowały się, poprawił mi się wzrok, ale przede wszystkim ustąpiły problemy związane z nogą. Po 12 zabiegu wykonałem badanie dopplerowskie i okazało się, że nie ma skrzepu i zakrzepicy a operacja nogi nie jest już potrzebna.

 

Pani Dorota

- USG jajników wykazało torbiele krwotoczne wielkości ponad 4cm.Już po 4-tej stymulacji zaczęły znikać, co potwierdziły kolejne badania USG. Badanie wykonane po 10 wykazało, że zniknęły wszystkie torbiele.

 

Pani Danuta

- Profilaktyczne badanie piersi wykazało u mnie 10mm guzek. Po 4 stymulacjach USG wykazało, że nie ma już zmian patologicznych.

 

Pan Kazik

- USG wykazało torbiel nerki. Po 5 stymulacjach torbiel zniknęła. Potwierdziło to badanie USG oraz tomografia komputerowa.

 

Pani Maria

- Dokuczało mi kolano, nie mogłam uklęknąć i utykałam. Po 3 stymulacjach nastąpiła zdecydowana poprawa. Guzki tarczycy znacznie zmniejszyły się po 7 stymulacjach.

 

Pani Teresa

- Od 2 lat cierpię. Mam bóle całego ciała, guz nadnercza. Po 3 stymulacji poczułam się lepiej i nie odczuwam bólu. Jestem w trakcie terapii.

 

Pani Ola 

- Miałam 3 guzki tarczycy i po 6 stymulacjach guzki zniknęły, a przy okazji poziom cukru obniżył się.

 

Pani Monika  

- Miałam guz wątroby który po 8 stymulacjach zniknął. Zniknęła też torbiel nerki już po 10 stymulacji.

 

Pani Dorota

- Od wielu lat borykałam się z chorobą Gravesa-Basedowa. Już po 1-szej stymulacji odczułam znaczną poprawę i ulgę, a po kolejnych moje oczy cofnęły się aż o 90%. Podczas snu nie były już otwarte, lepiej widziałam, a ucisk i ból zniknął razem z zaczerwienieniem. Jestem sceptykiem i poddałam się tej metodzie bez wiary, bo żadne inne dotychczasowe leczenie nie przyniosło rezultatów.

 

Pani Anna 

- Od 8 lat choruję na Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Po 3 stymulacji wyregulował mi się okres, poprawiła cera i samopoczucie, a także znacznie poprawiły się wyniki TSH. Ale co najważniejsze dla mnie - udało mi się wreszcie zajść w ciążę.

 

Pan Włodzimierz 

- Miałem żylaki nóg, zakrzepicę i hemoroidy, które zniknęły już 8 stymulacji. Nogi są lżejsze inie bolą, a żylaki zmniejszyły się.  Uniknąłem operacji.

 

Pan Tadeusz 

- Od lat miałem problemy z żylakami i byłem operowany. Operacja niewiele pomogła. Miałem zapalenie żył, problemy stale powracały. Nogi miałem bardzo grube, ciężkie, nie mogłem chodzić, odczuwałem potworny ból. Już po 3-cim zabiegu poczułem ulgę mogłem chodzić, kolor skóry z granatowego zaczął wracać do normy. Po 12 stymulacji żylaków prawie nie mam, nogi nie bolą, mogę dużo chodzić, wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Stymulacjami dodatkowo wyleczyłem alergię i mogę swobodnie oddychać, bo zniknęły objawy astmatyczne. Czuję się doskonale, wreszcie jestem szczęśliwy. A metodę ZENNI polecam wszystkim.

 

- Trzy lata leczyłam się farmakologicznie na niedoczynność tarczycy, przyjmowałam hormony i nie mogłam zajść w ciążę. Po elektrostymulacjach metodą Zenni tarczycy i przysadki unormował się poziom hormonów, a dodatkowo po elektrostymulacji jajników zaszłam w ciążę

 

- Po udarze byłam sparaliżowana, miałam bezwładną lewą stronę ciała. Po 3-ciej elektrostymulacji Metodą Zenni ustąpiły wszelkie drętwienia, a bezwładna ręka osiągnęła pełną sprawność. Palce z koloru ołowianego zrobiły się normalne. Dodatkowo ustąpiły mi też bóle kręgosłupa, spadł poziom cholesterolu do normalnego, odżyłam też psychicznie. Wreszcie normalnie żyję i mogę pracować. Dla mnie metoda Zenni po udarze w takim stanie okazała się zbawieniem. Polecam ją wszystkim

 

- Stwierdzono u mnie mięśniaki, endometriozę , niedoczynność tarczycy, guzki i powiększające się węzły chłonne na szyi oraz torbiel w gardle. Miałam też przykre i dokuczliwe objawy menopauzy.

Po 3-ech stymulacjach Metodą Zenni nie stwierdzono już endometriozy ani mięśniaków, zniknął też polip. Potwierdziło to badanie USG. Po następnych 3-ech elektrostymulacjach Metodą Zenni spadł poziom TSH i zniknęła torbiel w gardle

 

- Miałem żylaki, zapalenie żył, obrzęk nogi, odczuwałem ból. Leczenie farmakologiczne nie przyniosło efektów. Trafiłem na elektrostymulację Metodą Zenni. Cofnęło się zapalenie żył, całkowicie zniknął obrzęk nogi, ustąpił ból i normalnie chodzę. Znikają też żylaki. Stwierdzono u mnie jaskrę. Po 3 elektrostymulacji zmiany cofnęły się i lepiej widzę.


PAMIĘTAJCIE NIE ZAWSZE PO PIERWSZYCH ZABIEGACH JEST POPRAWA CZASEM CZUJEMY SIĘ OKROPNIE TO DLATEGO ŻE ORGANIZM WALCZY Z CHOROBĄ OSOBY KOŃCZĄCE TERAPIĘ SĄ ZADOWOLONE Z WYNIKÓW JEJ DZIAŁANIA I POTWIERDZAJĄ JEJ SKUTECZNOŚĆ