BIOMEDYCYNA » CHOROBY WYWOŁANE PASOŻYTAMI

JEŻELI CHCESZ ZACHOWAĆ PEŁNIĘ SIŁ I ZDROWIE DO PÓŹNEJ STAROŚCI POZBĄDŹ SIĘ PASOŻYTÓW I PATOGENÓW !!! MY CI W TYM POMOŻEMY I WYBIJEMY JE WSZYSTKIE !!!

 

 

Chciałem zapytać, czy ktoś powiedział Ci, że jesteś domem i pożywieniem dla milionów pasożytówzasiedlających Twój organizm? Czy ktoś powiedział Ci, że są one przyczyną Twojego złego samopoczucia i Twoich chorób, bezpośrednio i pośrednio? Czy ktoś powiedział, co zrobić, aby się ich pozbyć i wrócić do zdrowia? Myślę, że nie. Gdyby tak bylo, cieszylibyośmy się doskonałym zdrowiem. Aby to osiągnąć potrzebna jest nam informacja. Będzie ona dla niektórych dość szokująca, ponieważ jest to temat „tabu” w naszym środowisku, jak również lekarskim. Dla większości ludzi wiedza na temat pasożytów jest abstrakcyjna. Ogólnie uważa się, że pasożyt to owsik, glista lub tasiemiec. Mylne pojęcie. W naszym organizmie może bytować ich ok.300 rodzajów od 1 do 5 robali, do tego dochodzą bakterie (nie tylko te pożyteczne), grzyby, pleśnie, wirusy, odpady złego pożywienia, środki chemiczne, spożywcze, metale cieżkie, toksyny polekowe i poszczepienne. Musimy uzmysłowić sobie, że jesteśmy wielkim śmietnikiem i to na własne życzenie. Ponieważ pasożyty zasiedlające nas, wydzielają ogromne ilości toksyn przy okazji okradając nas z substancji odżywczych, witamin, minerałów, które potrzebne są im do życia i rozmnażania. Osłabiają nasz system immunologiczny powodując osłabienia tkanek, stany zapalne, cysty, guzy, torbiele, nadżerki i wiele innych, czasami bardzo groźnych chorób, jest to dramat dla naszego organizmu.

 

 

Zadaj też sobie pytanie, czy lekarz kiedykolwiek w życiu badał Ciebie na obecność poniżej wymienionych pasożytów i możliwego związku z Twoją chorobą???

 


Podajemy zestaw chorób i objawów wywoływanych tylko przez niektóre z pasożytów. Dane sporządzone na podstawie informacji zawartych w książkach „Parazytologia” A. Deryło, „Kuracja Życia”dr H. Clark oraz prac prof. H. Różanskiego i innych.

 

 

Jakie choroby mogą być wywołane obecnością pasożytów?


ALZHEIMER

Chorobę Alzheimera wywołują pospolite przywry pochodzące z niedogotowanego mięsa i od naszych ukochanych zwierząt. Rozwijają się one w mózgu. Zagnieżdżają się tam również takie bakterie jak shigella. Odnajdywany jest również sporysz, który ma silne działanie psychogenne.

ALERGIA

U wszystkich alergików wykryto poważną inwazję owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).

AMEBA

Jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organizmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości. Ameby rozmnażają się bezpłciowo przez podział. Najczęściej dzielą się na dwa a czasami na cztery osobniki potomne. W niesprzyjających warunkach środowiskowych ameby mogą wytworzyć cysty. Zakażenie amebą (neglerioza) zwykle jest śmiertelne. Ameba atakuje bowiem mózg i żywi się jego tkanką. 99 proc. chorych umiera w ciągu kilku dni od dostania się pasożyta do organizmu. Do zakażenia dochodzi najczęściej latem, podczas kąpieli w ciepłych zbiornikach wodnych.

ANEMIA

W 100% przypadków astmy obserwowana jest infekcja larwami glisty ludzkiej usytuowanej w płucach., Towarzyszy im bacteroides fragilis oraz wirus coxackie. Innymi pasożytami które występują w płucach jest Neagleria, endolimax, występują w płucach oraz przywra jelitowa, chilomastix, capitularia i wiele innych.

BEZSENNOŚĆ

Zawsze łączy się z poważna inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu - głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.

BIEGUNKA

Jest sygnałem poważnej inwazji w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.

BRODAWKI

Powodują je bakterie które rozwijają się w towarzystwie pasożytów takich jak owsiki, tasiemce, glisty lub przywry.

BORELIOZA I BORRELIA

To prawdziwa "dżuma" naszych czasów, nawet co drugi Polak jest nosicielem krętka borrelii lub cierpi na boreliozę nawet o tym nie wiedząc. Toksyna ta atakuje szczególnie centralny układ nerwowy, powoduje choroby autoimmunologiczne takie jak SM, lub jest z nią mylona, RZS, choroba Crona, Hashimoto, Alzheimer i inne choroby neurologiczne.

CHOROBY KOBIECE

Dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie wirusy i pasożyty układu moczowo płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenella vaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.

CHOROBY SERCA, WIEŃCÓWKA

Najbardziej popularnym sprawcą dolegliwości serca jest pasożyt żyjący w psim sercu dirofilaria i loa loa oraz wirus cytomegalii.

CHLAMYDIE (bakterie)

Odpowiadają za 80% zawałów u mężczyzn, nadciśnienie tętnicze i wylewy oraz bezpłodność u kobiet. jest tzw. "choroba rodzinna". Chlamydie przekazywane z pokolenia na pokolenie powodują również żylaki, zapalenia stawów, oczu, cukrzycę, ziarnicę.

CANDIDA, KANDYDOZA

Najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

CHOROBY WENERYCZNE

Jest wielu sprawców tych schorzeń, miedzy innymi rzęsistek, campylobacter, chlamydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.

CHRONICZNE ZMĘCZENIE

Wywołuje je wirus EBV jednakże zawsze idzie on w parze z dużymi pasożytami takimi jak przywry. Chroniczne zmęczenie może również wywoływać drożdżak candida.

CUKRZYCA

W trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

CYSTA

Mogą ja wywoływać duże pasożyty np. Przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.

DEPRESJA, DEPRESJA MANIAKALNA

Przyczyna depresji tkwi w infekcji mózgu małymi robakami obłymi (obleńcami). Nie może on wówczas wytwarzać wystarczającej ilości neurotransmiterów, bądź zachować między nimi równowagi. Glista kocia i psia (Ascaris), włosień kręty (Trichinella) i węgorki (Strongyloides). Przypadkom depresji zawsze towarzyszą bakterie z rodziny Schigella.

ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ

Powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.

FILARA, WŁOSOGŁÓWKA, WŁOSIEŃ KRĘY

Problemy ze skórą i tkanką łączną, suchość i plamy na skórze, zapalenie spojówek, rogówki, łzawienie, światłowstręt, ból głowy, utrata przytomności, a w jelitach powstają cysty, polipy i obrzęki, reumatyzm, bóle w sercu, stawach, owrzodzenia układu pokarmowego.

GRONKOWIEC

Staphylococcus, paciorkowiec Streptococcus. Powodują wiele dolegliwości: infekcje w jamie ustnej, bóle mięśni, stawów, infekcje gardła, uszu, płuc, wrzody, choroby serca, sztywność kolan i choroby skóry i wiele innych dolegliwości.

GRUŹLICA

Powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.

GRYPA

Wirusem wywołującym grypę jest infuenza. Wiele przypadków tzw. "grypy" powodują bakterie z rodziny salmonella i shigella.

GRZYBICA, DROŻDŻYCA

Najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

GLISTA LUDZKA,PSIA,KOCIA

Wywołuje bóle brzucha, kaszel, pokrzywkę, spadek apetytu, bóle głowy, lęki, zgrzytanie zębami, zapalenie oskrzeli i płuc, astmę, zapalenie wyrostka, zaburzenia jelitowo-żołądkowe, zawał, posocznicę, problemy z psychiką, choroby nerwowe, tiki, epilepsję.

HIV, AIDS

Bez infekcji przywrami jelitowymi nie możesz zarazić się wirusem HIV, zawsze występują razem. Pomocna w rozwoju infekcji jest pleśń oraz mikotoksyna zearalenon. Po zlikwidowaniu wszystkich stadiów rozwoju pasożytów wirus HIV znika. Wyleczenie AIDS zależy od usunięcia benzenu z ustroju i powstrzymania jego dalszego wchłaniania.

LAMBLIA

Giardia można ja łatwo usunąć przy pomocy generatora częstotliwości.

ŁUSZCZYCA EGZEMA

Przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach, gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.

MIĘŚNIAKI

Powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.

MIGRENA, BÓLE GŁOWY

Najczęstszymi przyczynami są nicenie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella, E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

MOCZENIE NOCNE, NIETRZYMANIE MOCZU

Problem szybko rozwiązuje likwidacja bakterii osłabiających więzadła oraz likwidacja schistomy, glisty i innych pasożytów przenoszących bakterie.

NADCIŚNIENIE

Jeśli przyczyną jest schorzenie serca to powodują je te same pasożyty, które wywołują schorzenia serca (patrz choroby serca).

NADŻERKA

Nadżerka szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. drożdżycą. Często jest tez zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową.

OPRYSZCZKA

Do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).

OSŁABIENIE ODPORNOŚCI

Przyczyn jest wiele, jedną z nich jest drożdżak candida i wszelkiego rodzaju pasożyty, które są nosicielami bakterii i wirusów.

OWSIKI

Owsica (enterobiasis, oxyuriasis) czyli zakażenie pasożytem jelitowym o nazwie Enterobius. Powoduje migreny, lęki, depresję, rozdrażnienie, bezsenność, neurastenię, psychostemię, zapalenie wyrostka, zmęczenie umysłowe i fizyczne.

PLEŚNIAWKI

Powoduje je candida albicans.

PADACZKA EPILEPSJA

Przyczyną zawsze są małe larwy glisty ludzkiej (Ascaris) usadowione w mózgu. Razem z nim przenoszą się Bacteroides fragilis, które z kolei są wystarczająco duże by pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane wirusy występujące z glistą to coxackie B1 i coxsackie B4. Sporysz, grzyb jest zawsze spotykany w przypadku ataków padaczki.

PÓŁPASIEC

(Herpes Zoster) wspólna przyczyną ospy wietrznej i półpaśca (Herpes Zoster) jest wirus (Varicella zoster), ale jest jeszcze jeden sprawca, który powoduje namnażanie tego wirusa, to glista (Ascaris).

PROSTATA

Sprawcami wszelkich schorzeń prostaty są glisty ludzkie oraz motylica wątrobowa, oraz występujące wraz z nimi bakterie i wirusy rezydujące w gruczole krokowym.

PRZEKWITANIE, KLIMAKTERIUM, MENOPAUZA

Objawy menopauzy nie są naturalnym stanem, powodują je z pewnością zaburzenia hormonalne i one właśnie nie są normalne. Powodują je drobnoustroje, np. proteus, salmonella, neisseria, treponema, chlamydia, gardenella, campylobacter itd.

PACIORKOWCE

Wywołują częste anginy, problemy z migdałkami, zatokami, uszami oraz próchnicę zębów.

PRZYWRA WĄTROBOWA, CHIŃSKA, PŁUCNA I KOCIA

Powoduje raka wątroby w czasie 3-5 lat, jej toksyna prowadzi do autoagresji, uszkadza metabolizm i struktury muzgowe. Powoduje bóle brzucha, pleców, zawroty głowy, marskość wątroby, trzustki, zwapnienie płuc, reakcje alergiczne, ataki epilepsji, powstawanie torbieli, ropni i cyst w wątrobie, niesmak w ustach, szybkie męczenie, problemy z żołądkiem i dwunastnicą.

PRZYWRA KRWI

Wywołuje zapalenie skóry, alergie, raka narządów, swędzenie, wysypki, problemy z pęcherzem i nerkami, polipy na macicy, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie okrężnicy.

RAK, NOWOTWÓR, GUZ

Są chorobami wyleczalnymi ponieważ wywołują je pasożyty. Zlikwiduj je a powstrzymasz ich rozwój. Winowajcą jest ludzka przywra jelitowa (Fasciolopsis buskii)

ROBACZYCA

Choroba wywoływana przez pasożyty zwierzęce żyjace w jelitach takie jak tasiemce, glisty, tęgoryjce, włosogłówki, owsiki, włośnie, pierwotniaki.

REUMATYZM, ARTRETYZM, GOŚCIEC

w zapaleniu kości i stawów zawsze mamy do czynienia z bakteriami, które pozostają w złogach i atakują stawy. W przypadku zapalenia reumatoidalnego bakterie pochodzą od pasożytów, których zarodki rezydują w tych stawach. Są to małe obleńce glisty tęgoryjce, węgorki i włosienie.

RZĘSISTEK JELITOWY, POLICZKOWY, POCHWOWY

Atakuje kości i narządy, powoduje wysoki cholesterol, żylaki, choroby onkologiczne, krwawienie jelita grubego, zapalenie jelita cienkiego, choroby stawów i nóg, bezpłodność, zapalenie woreczka żółciowego, nadżerki, polipy, wrzody, paraliż, choroby stawów i nóg, bezpłodność, poronienia, zapalenie układu moczowo-płciowego, impotencję.

STAN ZAPALNY

Jest powodowany przez szereg różnych pasożytów i towarzyszących im bakterii, które są odpowiedzialne za stany bólowe.

STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE

Choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.

SZUM W USZACH, BÓLE USZU

Powodują je bakterie streptococcus pneumoniae oraz inne gronkowce i paciorkowce. Aby na stałe pozbyć się tych dolegliwości należy wykluczyć aspirynę i inne salicylany, które są pożywką dla tych bakterii.

ŚWIERZB

Wywołują go świerzbowce sarcoptes. Jest on nosicielem adenowirusa przeziębienia.

TRĄDZIK

Wywołują go węgorki, nicienie i glisty oraz bakterie odżywiające się produktami gruczołów łojowych. Innym sprawcą jest włosień trichinella. By pozbyć się trądziku na stale należy oczyścić z patogenów narządy i krew (by nie dochodziło do infekcji).

TASIEMIEC (KARŁOWATY BRUZDOGŁOWIEC, NIEUZBROJONY, BĄBLOWCOWY, UZBROJONY)

Wywołują ataki epilepsji, rozstrój układu pokarmowego, tycie lub chudnięcie, niedokrwistość, guzy złośliwe, zapalenia mięśni, zwyrodnienia i zanik mięśni, wady serca, guzy tarczycy, bóle głowy ciągnące się latami, schizofrenię, zaburzenia funkcji wszystkich organów.

TOKSOPLAZMA

Powoduje bóle głowy, choroby płuc, serca, wątroby, mięśni, oczu, nosa, skóry, krwi i limfy, zaburzenia nerwowo-psychiczne, endokrynologiczne, wady wrodzone u dzieci, zapalenie opon mózgowych i mózgu, depresje, bezsenność, zespół DOWNA, poronienia, uszkodzenia CUN, choroby psychiczne.

TĘGORYJCE

Niedokrwistość, anemia, wysypki skórne, kaszel, ból w piersiach, spuchnięte nogi, puchnięcie twarzy, zawroty głowy.

 

Pamiętajcie jednak że to tylko kilka przykładów z wielu jakie mogą was spotkać. Wszystkie patogeny można unicestwić generatorem plazmowym RIFE'A w naszym gabinecie, pozdrawiamy !!!